Львівська ОО ТЧХУ провела майстер-клас для викладачів ЛОО ФСТ «ДИНАМО» Україна

Сьогодні, 27 грудня, відбулася нарада тренерсько – викладацького складу Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

 

 

 

Відкрив нараду і виголосив вітальне слово перший заступник голови ЛОО ФСТ «Динамо», Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Віктор Степанович Яцковець.

 

 

У нараді взяли участь Роман Іванович Хім’як, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Валентин Анісімович Мойсеєнко, голова Львівського ОО ТЧХУ.

 

 

На ній було проведено майстер-клас з першої допомоги інструктором Червоного Хреста Уляною Стельмах.

 

 

Навчання викликало великий інтерес, так як у сучасних умовах вміння надавати першу допомогу стало більш, ніж актуальним.

 

 

Це тим слушно, що у смт Славське в Карпатах ЛОО ФСТ «Динамо» Україна має свою гірськолижну спортивну базу, на якій готують олімпійський резерв, і де без знань з першої допомоги небезпечно ставати на лижі.

 

 

Правда, у цьому гірському населеному пункті незмінно несуть вахту волонтери ЗШР Червоного Хреста Львівщини «ГОРС», і тому завжди лижникам можна скористатися їхніми послугами.

 

 

Майданчиком для майстер-класу з першої допомоги послужив актовий зал цієї відомої громадської спортивної організації.

 

 

Після завершення навчань, його учасники привітали один одного з наступаючим Новим 2019 роком і домовились  налагодити міцнішу співпрацю між обома організаціями у майбутньому.

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *