Львівська ОО ТЧХУ провела майстер-клас з першої допомоги у Західному апеляційному господарському суді

 

Як суддя знімає після судового процесу із себе суддівську мантію, він тут же  стає такою ж людиною, як й усі інші. Тож знання з першої допомоги не зайві для них також.

 

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України отримала запрошення провести майстер – клас для учасників семінару «Забезпечення безперервної діяльності суду в умовах надзвичайних ситуацій» 17 травня п.р. в  актовому залі Західного апеляційного господарського суду.

 

Прохання було зумовлене, мабуть, тим, що на заході судді володіють такими знаннями з першої допомоги, а в Україні про це задумались тільки тепер. Це тим більш вірогідно, що семінар проводився, як спільна акція Територіального управління  державної судової адміністрації України у Львівській області і українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи в нашій країні.

 

Перед початком майстер-класу до учасників семінару звернувся з вітальним словом голова Львівської ОО ТЧХУ Валентин Мойсеєнко.

 

Провела майстер – клас інструктор Червоного Хреста з першої допомоги, голова Шевченківської РО м. Львова ТЧХУ Наталія Семочко.

 

Вона ознайомила присутніх з легенево-серцевою реанімацією на спеціально створеному для цього манекені.

 

Крім того, Наталія Іванівна показала як бинтувати поранені кінцівки.

 

Що потрібно робити, якщо рана завдана у шию, у бік, в інші зони тіла.

 

На запитання, як транспортувати із зони ураження постраждалого, Наталія Іванівна викликала добровольця, закинула собі на плечі і винесла з уявної зони надзвичайної ситуації.

 

Підсумовуючи, зазначимо, що на майстер-класі не вдалося розглянути всі питання з першої допомоги, але вдалося зацікавити суддів продовжити навчання на курсах, або у спеціальних школах, щоб бути готовими до будь-яких несподіванок у майбутньому.

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *