Львівська ОО ТЧХУ налагоджує партнерські зв’язки з БФ «Сумна квітка»

Львівська ОО ТЧХУ в рамках програми Червоного Хреста з ПСП налагоджує партнерські зв’язки з БФ «Сумна квітка».

 

 

Сьогодні, 2 липня, у приміщенні Центру АТО «Народна самооборона»  відбулася зустріч Уляни Стельмах, координатора  програми з ПСП у Львівській області, з вдовами Героїв України із БФ “Сумна квітка”.

 

 

Олена Круглікова, засновниця БФ “Сумна квітка” («БФ родин загиблих Героїв України “Сумна квітка” МЦВП Юнеско”») підтримала ініціативу Червоного Хреста про співпрацю і погодилася на систематичні заходи з психосоціальної підтримки в подальшому.

 

 

У зустрічі взяла участь Валентина Тимчук, голова асоціації Українок в Португалії, котра також активно підтримує організацію українських вдів та їх родини. На знак подяки одна з учасниць БФ “Сумна квітка” подарувала гості з Португалії  вишитий рушник. Вручаючи його, вона сказала: «У народі кажуть: Добро – без кордонів. І це справді так. Тож сердечно дякуємо Вам, п. Валентино, за допомогу! Нехай Бог благословить Вас та українок Португалії за милосердя і добрі діла!»

 

 

Учениця Львівської СШ 68 Оксана Павлеса, котра захоплюється виготовленням ляльок – мотанок, продемонструвала присутнім майстер – клас з цього виду традиційного українського рукоділля.

 

 

Після завершення майстер-класу Оксана погодилася провести його і в Червоному Хрексті для волонтерів і членів родин ВПО, котрими в рамках програми з ПСП. опікується Львівська ОО ТЧХУ.

 

 

Завершилася зустріч солодким столом.

Фото – учасників зустрічі

Прес- служба Львівської ОО ТЧХУ   

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *