Львівська ОО ТЧХУ запрошує всіх бажаючих у літню «Школу першої допомоги»

Сьогодні голові Личаківської РО м. Львова ТЧХУ довелося надавати першу допомогу дівчині, у котрої від спеки почалася кровотеча з носа.

Нині у Львові термометр показав на вулиці 26 градусів тепла. Цього виявилося досить, щоб у декого відкрилися судини і з носа пішла кров. З одним з таких випадків зіткнулася нині Ірина Апостолюк, голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ.

«На зупинці транспорту сиділа закривавлена дівчина, з носа якої бухала кров, довкола товпилися люди, але ніхто не зміг надати  першу допомогу. Хто пропонував тампон з олією, хто перекис водню…Словом, довелося втрутитися мені особисто, як інструкторові з першої допомоги Червоного Хреста. При допомозі звичайного тампона з вати, змоченого водою, через кілька хвилин вдалося біді зарадити», – пояснила Ірина Федорівна.

У таких випадках як цей, пояснила інструктор, треба змочити ватний тампон холодною водою, затиснути ним ніс і хвилин 10 дихати ротом. Кровоносні судини, які тріснули, звузяться під дією холодної води з тампона. Кров перестане йти. Тож інцидент буде вичерпано.

До календарного літа ще кілька днів. І температуру синоптики обіцяють набагато вищу, ніж сьогоднішня. Тож Ірина Федорівна радить: «Щоб менше було таких, як сьогодні, випадків на вулиці, варто пройти курси з першої допомоги  у Львівській ОО ТЧХУ».

В даний час триває набір на 6-ти та 12-ти годинні курси з Першої допомоги.
Групи 12-14 осіб.

У програмі:

– спеціалізований матеріал
– теоретичні та практичні заняття
– сертифікати міжнародного зразку після закінчення курсу

 

 

Запис за телефонами:
0962750223
255-08-78
Контактна особа: Ірина Миколаївна Валько.

Фото – прес-служби Львівської ОО ТЧХУ 

Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *