Львівська ОО ТЧХУ – долучається до програми психо-соціальної підтримки ВПО і волонтерства

В наступному році Львівська ОО ТЧХУ стане учасником програми психо – соціальної підтримки і волонтерства.

 

 

18 грудня у приміщенні МСЦ Львівської ОО ТЧХУ відбулася нарада голів міських і районних організацій під керівництвом голови Червоного Хреста Львівщини Валентина Мойсеєнка.  “На порядку денному, – сказав, відкриваючи нараду, Валентин Анисимович, – залучення обласної організації до виконання програми  психо-соціальної підтримки ВПО і волонтерства, яку фінансує Данський Червоний Хрест”.

 

 

В інших обласних організаціях ця програма діє вже другий рік. Тож, щоб перейняти їх досвід у Київ на тижневий семінар з цієї тематики було відряджено Ніну Добреньку, директора МСЦ Львівської ОО ТЧХУ.

 

 

Ніна Іванівна детально розповіла учасникам наради про те, як треба будувати надалі свою роботу, які документи мають її супроводжувати і на який результат обласна організація має вийти через певний період часу.

 

 

«Данський Червоний Хрест, – повідомила Ніна Іванівна, – буде забезпечувати фінансування лише впродовж шести місяців. Решту коштів  треба буде вишуковувати на місці».

 

 

Учасники наради прийняли до уваги надану інформацію, призначили уповноважених за напрямками діяльності, розробила проекти рішення для затвердження на Президії ЛОО ТЧХУ.

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *