Львівська ОО ТЧХУ в рамках ПСП провела майстер-клас з виготовлення вітальних листівок для дітей ВПО

Нещодавно Львівська ОО ТЧХУ приєдналася до програми ПСП Червоного Хреста. Першою акцією був похід у цирк, другою – заняття з виготовлення вітальних листівок для дітей ВПО.

 

 

24 лютого у м. Львові з метою надання психосоціальної підтримки вразливим групам населення, проведено заняття за програмою розвитку емоційної стійкості дітей.

 

 

Як і попереднього разу, учасники акції ті ж самі: діти – напівсироти з родин місцевого населення, малюки з сімей ВПО, що знайшли притулок у Львові, а також з родин демобілізованих воїнів, що несли службу у зоні збройного конфлікту на сході України.

 

 

Серед них ми побачили тут і родину Остасюків. Волонтер служби розшуку Львівської ОО ТЧХУ Анастасія Остасюк з сином Ростиславом і племінником Михайлом опановували мистецтво володіти пензлем, щоб створювати на ватмані рукотворну красу.

 

 

На занятті діти вчились малювати вітальні листівки з нагоди 8 Березня для своїх матусь і бабусь.

 

 

На прямокутних білих листках під їх пензлями і при допомозі наставників народжувалися просто на очах крокуси – перші квіти весни.

 

 

Вчили їх дипломовані мисткині на чолі з керівником арт-студії «Творча кухня» Христиною Грабінською, випускницею Львівської національної академії мистецтв.

 

 

Допомагала керівникові у цей день мисткиня Олена Опанасенко, також випускниця Львівської національної академії мистецтв.

 

 

Студія створена і діє на території ТВК «Південний». На перше заняття прийшла привітати їх учасників перший заступник генерального директора цього торгово – виробничого підприємства Юлія Білостоцька, котра вже 6-й рік співпрацює з Уляною Стельмах, координатором проекту ПСП Червоного Хреста у Львівській області.

 

 

Після завершення майстер – класу діти понесли по домах створені власними руками вітальні листівки до Міжнародного свята жінки. Ростислав Остасюк, наприклад, намалював крокуси для бабусі Ірини, а його двоюрідний брат, третьокласник Михайло Олійник, – для матусі Катерини.

 

 

І хоч у народі кажуть, що перший млинець, – комом, але червонохрестівці довели, що у них все виходить добре навіть за першим разом, якщо до справи беруться добротворці з ентузіазмом і завзяттям.

 

 

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *