Львівська ОО ТЧХУ вітає зі 100-річчям п. Ірину Шуль, – керівницю групи «Активність у віці», створену у МСЦ понад 20 років тому

Учасники клубу “Активність у віці” Львівської ОО ТЧХУ , який очолює з дня заснування п. Ірина Шуль, зібралися 25 червня, щоб привітати її зі 100 – річним ювілеєм.

Як дуже шановану людину у Львівській ОО ТЧХУ, котра 23 роки (з дня заснування МСЦ) відвідує і веде групу «Активність у віці», п. Ірину Шуль прийшло привітати зі 100 – річчям керівництво Червоного Хреста Львівщини:  Валентин Мойсеєнко – голова Товариства, Ніна Добренька – директор Медико – Соціального Центру, Ірина Валько – старша медична сестра, а водночас і тренер з першої допомоги у ЛОО ТЧХУ та колеги з ветеранського клубу.

Валентин Анисимович вручив ювілярці подарунок, побажав міцного здоров’я, щастя і нових успіхів у її громадській діяльності.

Ніна Іванівна, крім теплих і щирих слів привітання, до подарунку голови Товариства, долучила ще і букет літніх квітів.

Кожен у Червоному Хресті знає п. Ірину Шуль, як інтелігентну, мудру, доброзичливу і патріотичну людину, котра багато зробила і робить для виховання патріотизму серед молоді своїми виступами, як свідок диктаторських режимів, колишній в’язень концентраційного табору «Равенсбрюк» у часи Другої світової війни. За її плечима десятки і сотні виступів у шкільних та студентських аудиторіях, як в Україні, так і в Німеччині, де вона мала зустрічі з шкільною молоддю м. Фрайбурга.

Хоч сама уже не є молодою, але завжди піклується про своїх товаришів з часів концтабірної неволі, як фашистських так, і сталінських репресій: старається допомогти у вирішенні всіх проблем при скрутних ситуаціях в їхньому житті.

 

 

До слова, Ірина Михайлівна є одною з 4-х героїнь  документального фільму “Зима у Львові”, який зняв у 2017 р. німецький фотожурналіст Тілль Майєр, завдячуючи котрому зібрано необхідні пожертви в Німеччині на утримання 7 медичних сестер у Львівській ОО ТЧХУ.

(Репортаж з презентації фільму «Зима у Львові» див.  – http://lviv-redcross.at.ua/blog/2017-10-12-11502 ).

Фото – Ірини Апостолюк та прес-служби ЛОО ТЧХУ

Прес – служба Львівської обласної організації ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *