Львівська обласна психіатрична лікарня має нового керівника

Виконувача обов’язки генерального директора Львівської обласної психіатричної лікарні Богдана Чечотку представили колективу.

21 серпня трудовому колективу Львівської обласної психіатричної лікарні представили нового виконувача обов’язків генерального директора – Богдана Чечотку.

«В обласній психіатричні лікарні півтора роки не було повноцінного керівника лікарні. Ви знаєте, що нами було організовано відкриті громадські слухання, було проведено конкурс, в якому переміг Богдан Чечотка – він і буде виконувати обов’язки гендиректора. Остаточне рішення щодо його кандидатури буде прийнято на сесії обласної ради, яке відбудеться 18 вересня. Наразі ж бажаю і новому керівництву, і трудовому колективу тісної співпраці, однодумства й успішної роботи. Питань насправді є дуже багато – як по вашому закладу, так і загалом – по психіатричній галузі, яка сьогодні проходить процес реформування. Багато організаційно-майнових питань. Працювати будемо спільно на результат: і обласна рада, і департамент охорони здоров’я Львівської ОДА, і трудові колективи зацікавлені в якісному наданні медичних послуг, у тому числі – і в психіатричні галузі. Зі свого боку ми завжди готові допомагати і сприяти», – підсумував Володимир Гірняк.

Нагадаємо, 25 квітня конкурсна комісія обрала переможцем відкритого конкурсу на посаду директора КЗ ЛОР «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня» Богдана Чечотку.

Фото – прес-служба ДОЗ ЛОДА

За джерелом:

http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/7324.html

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *