Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України оголошує розшук родичів Франца Огородника із села Лиски.

До  Служби Розшуку Українського Червоного Хреста звернулась Міжнародна Служба розшуку про допомогу. Мова йде про розшук родичів гр. Огородника Франца/ Франтишека,13.06.1894 р.н., що у час Другої світової війни був в’язнем концентраційного табору у м. Нойєнгамме (Німеччина).

В архіві  МСР  до цього часу зберігаються  особисті речі п. Ф.Огородника , які були відібрані у нього при поступленні до концтабору. Можливо, вони не мають великої матеріальної цінності, але для  родичів є дорогоцінною  і пам’ятною згадкою. Німецькі колеги готова передати їх родичам, якщо ті дадуть згоду їх прийняти.

Так як запит стосується нашого краянина, Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України звертається до всіх небайдужих жителів нашої області за допомогою в розшуку родини Огородника Франца , народженого в с.Лиски або Лешно Львівської області. На даний час таких сіл, на жаль, зараз уже не існує.

Завдячуючи небайдужості і людському милосердю, люди знаходять своїх родичів, загублених  при незвичайних обставинах, навіть коли звістка буває сумною – все одно родичі вдячні за правду, за те, що знають про  долю близької людини.

Інформацію можна надати за тел.:

(0322) 255-08-78

(0322)297-08-60.

Обласна організація ТЧХУ  працює щоденно, окрім суботи та неділі з 9.00 до 17.00 год.

Наші офіси розташовані за адресами:

м. Львів, вул. Широка,81-а та вул.Б.Лепкого,5/2 – Медико – соціальний центр ЛОО ТЧХУ (або передати в найближчий міський чи районний офіс Червоного Хреста).

ЛОО ТЧХУ буде вдячна за будь-яку інформацію щодо розшуку родини п.Франца Огородника.

І хай добро, зроблене кожним, віддасться йому сторицею!

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

Прес служба Львівської ОО ТЧХУ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *