Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №82 зустрічає День св. Миколая

Ділами милосердя зустрічає День св. Миколая Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №82.

Первинний осередок Товариства Червоного Хреста України очолює тут педагог – організатор Наталія Іванівна Івко. Допомагає їй заступник директора з виховної роботи Ольга Євгенівна Дайко. У первинному осередку школи – 285 членів  Товариства Червоного Хреста України,  з них – 250 учнів і 35 вчителів.

 

 

Школа ця – не проста.  Тут навчаються також  і 15 дітей з особливими потребами. «Це допомагає їм адаптуватися до суспільства з дитячих років,  а здоровим дітям – набути навиків поводження зі своїми ровесникам в інвалідському візку», – пояснює директор школи  Тетяна Зіновіївна Іванів, котра однією з перших відгукнулася у Львові на розробку канадських педагогів, що дозволяє спільне навчання дітей з різними  фізичними і розумовими здібностями.

 

 

Напередодні Дня св. Миколая Тетяна Зіновіївна звернулася з листом у Личаківську РО м. Львова ТЧХУ з проханням, щоб Червоний Хрест допоміг родині у потребі, в котрій батько і бабуся самотужки виховують двох школярів молодших класів, учнів їхньої школи.

Прохання цього листа на сьогодні уже задоволене: на потреби сім’ї видано 400 грн. Ці кошти зібрано з членських внесків членів первинного осередку Товариства у самім навчальнім закладі. Навчати дітей милосердю треба зі шкільної лави.

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *