Личаківська РО м. Львова ТЧХУ – учасник відзначення Міжнародного дня дарування книг

Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day) – це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур. Вона спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.

Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об’єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто заохочує до читання.

Личаківська РО м. Львова ТЧХУ взяла участь у цьому святі також, так як Червоний Хрест Личаківського району давно підтримує дружні стосунки з Бібліотекою – філією №24 ЦБС для дітей.

Завідуюча бібліотечним закладом Ольга Бубняк виступила перед присутніми з привітальним словом, окреслила суть і значення свята і зустріч бібліотечних працівників і дарувальників книг розпочалася.

Присутні дарували бібліотеці різні дитячі книги. В їх числі була також й Ірина Апостолюк, голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ, котра подарувала крім книг господарям свята також і ювілейний календар до 100-річчя заснування Товариства Червоного Хреста України.

 

 

Крім того, Ірина Федорівна повідомила, що волонтери Червоного Хреста зібрали корм для птахів і його можна буде використати для поповнення годівничок.

 

 

Після урочистої частини діти, на чолі із завідуючою закладу Ольгою Бубняк, вийшли у скверик і встановили там годівнички.

 

 

Тут вони підібрали підходящі дерева і всі разом встановили на них годівнички для птахів.

 

 

Допомагали їй у цій важливій справі учень четвертого класу СЗШ – 73 Володя, його трирічний братик Ромчик, і їх мама п. Олена.

 

 

Крім них у благодійній акції взяли участь п’ятикласники  із СЗШ – 49  Василько та Андрій.

 

 

Милосердя до братів наших менших – це не лише поклик душі, а й спосіб життя, щоденна потреба творити добро.

 

 

Милосердя розкриває найкращі якості людини: повагу, співчуття, любов до ближнього, оточуючого світу, небайдужість, а також сприяє розвитку екологічного і морально – етичного виховання.

Довідково:

 Бібліотека – філія №24 ЦБС для дітей отримала у цей день близько два десятки книг. Всього ж у книжковому фонді  на даний час знаходиться 21089 екземплярів книг, надходить 11 назв періодичних видань, залучено понад 2000 активних читачів, з котрими проводиться різнопланова позакласна виховна робота, яка допомагає дітям пізнавати світ і формувати свій характер.

Фото – Ірини Дзіклевич

Прес –служба Личаківської РО ТЧХУ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *