Личаківська РО м. Львова ТЧХУ та ЦБС- філія бібліотеки №24 проводять спільні акції до 100-річчя ТЧХУ

Партнерство завжди народжується у спільній співпраці. Так, наприклад, Личаківська РО м. Львова ТЧХУ і ЦБС – філія бібліотеки №24 плідно проводять спільні акції до 100-річчя ТЧХУ й Міжнародного дня захисту дітей.

 

Як ми уже повідомляли, 29 травня обидві організації взяли участь у заходах до Міжнародного дня захисту дітей. Розпочалися вони з участі у Фрактал – дні «Дитячий бібліодрайв». Юним червонохрестівцям, а водночас і читачам бібліотеки було запропоновано два заходи: природниче дослідження «У квітнику» та віртуальний променад «Топ-10 львівських парків».

 

 

На наступний день, 30 травня, Ольга Володимирівна Бубняк, директор ЦБС- філія бібліотеки №24, а також багатолітній партер Личаківської РО м. Львова ТЧХУ у спільних благодійних акціях, провела з юними читачами бесіду на тему «Український Червоний Хрест – 100 років милосердя».

 

 

Сьогодні, 31 травня, у Міжнародний день боротьби з тютюнопалінням, юні читачі дізналися від організаторів спільної благодійної акції, про наслідки від зловживання тютюном.

 

 

Завтра, 1 червня, тут готуються провести арт – колаж «Королівство дитячих мрій», який має стати одним із фрагментів загальноміської акції «Щасливе дитинство». В роботах учасників заходу, без сумніву, буде відображена також і тема 100-річчя ТЧХУ.

 

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *