Личаківська РО м. Львова ТЧХУ отримала від спонсорів медикаменти для підопічних

У День 102-ї річниці заснування Товариства Червоного Хреста України Личаківська РО м. Львова ТЧХУ отримала від спонсорів медикаменти.

Сьогодні, 18 квітня, Личаківська РО м. Львова отримала у подарунок медикаменти для підопічних Червоного Хреста  від фармацевтичного підприємства «Herbion», яке має свої представництва у 22 країнах на 3 – х континентах.

До Львова з Борисполя вантаж безкоштовно був доставлений «Новою поштою», за що ми виносимо їм подяку і, зокрема, кур’єру Вадиму.

Дякуємо також медичному представнику компанії «Herbion» у Львові Наталії Пришляк за цінну ініціативу та опіку над акцією.

Завдяки зусиллям Наталії, котра є великим прихильником Червоного Хреста, ця благодійна акція, що розпочалася 23 березня з листа Личаківської РО м. Львова ТЧХУ до керівництва підприємства, завершилася 18 квітня саме на 102 – річчя з дня заснування Товариства Червоного Хреста України.

Після Великодніх свят медикаменти будуть розподілені між медичними закладами м. Львова, про що буде надано додаткову інформацію.

Висловлюємо також вдячність директору компанії «Herbion» Нафісу  Ахмеду Абдул Рахіму.

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *