Личаківська РО м. Львова ТЧХУ навчала студентів ЛНУВМБ ім. С.З. Гжицького – першій допомозі

Червоний Хрест Личаківського району  – у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Гжицького провів заняття з першої допомоги.

 

 

Сьогодні, 28 листопада, у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Гжицького Личаківська РО  м. Львова ТЧХУ провела навчання  з навичок першої допомоги.

 

 

У ЛНУВМБ ім. С.З. Гжицького  500 членів первинної організації Товариства Червоного Хреста Личаківського району м. Львова. Голова осередку – член правління Личаківської РО ТЧХ м. Львова, старший викладач, заступник декана з виховної роботи факультету ветеринарної гігієни, екології та права Галина Володимирівна Сус.

 

 

Організували і провели навчання студентів працівники Личаківської РО ТЧХ м. Львова – Ірина Апостолюк, голова та Вікторія Дудяк інструктор Червоного Хреста з навичок першої допомоги.

 

 

Вони показали як розташувати потерпілого у стабільному становищі, розповіли як зупинити кровотечу при травмах різних видів, нагадали про необхідність психологічної допомоги при виводі із стресової ситуації.

 

 

Вікторія  продемонструвала студентам як робити серцево-легеневу реанімацію на муляжі, а потім дала їм спробувати цю операцію виконати самостійно.

 

 

Червонохрестівці ознайомили студентів із загальними правилами транспортування поранених, основами раціональної поведінки під час збройних конфліктів, стихійних лих та надзвичайних ситуацій.

 

 

У навчаннях взяли участь куратори першокурсників  факультету ветеринарії, гігієни, екології та права – Надія Вікторівна Магрело, доцент кафедри ветеринарно-санітарної експертизи, гігієни та загальної ветеринарної практики та Ніна Ігорівна Градович, асистент кафедри екології і біології.

 

 

В кінці тренінгу 40 студентам і 2 викладачам, – Надії Вікторівні та її колезі – Ніні Ігорівні, – були вручені сертифікати Червоного Хреста міжнародного зразка, які засвідчують: їх власники прослухали і засвоїли 6-годинну програму з надання першої долікарської допомоги.

 

 

Такі тренінги від Червоного Хреста невдовзі пройдуть і в інших групах університету. «Знаннями з надання першої  допомоги повинен оволодіти кожен студент нашого університету», – поділилася своїми планами на майбутнє  Галина Володимирівна Сус.

Фото – Ірини Апостолюк

Прес-служба Личаківської РО ТЧХ м. Львова

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *