Кількість львівських шкіл, де призупинили навчання через спалах грипу, зросла до 21

Загалом на Львівщині закрили 130 шкіл.Станом на п’ятницю, 9 лютого, на території Львівської області тимчасово призупинили навчання у 130 школах, серед яких 21 школа у Львові.

Про це порталу ZAXID.NET розповіла директорка департаменту освіти Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Як повідомили у прес-службі ЛМР, з понеділка, 12 лютого, до середи, 14 лютого, (включно) навчання призупинено у Класичній гімназії, школі №1, СЗШ №93, 52 та у «Школі радості». У понеділок, 12 лютого, виходять на навчання: СЗШ №48, СЗШ № 55, ЛСШ «Надія», НВК ім. В. Стуса, СЗШ І ст. «Джерельце», СЗШ №70, СЗШ №24 ім. М. Конопницької (початкова школа), СЗШ №7, ЛНВК «Школи І ст. – гімназії», СЗШ №78, АШ «Тривіта», СЗШ №21, СЗШ №8 (початкова школа).

У вівторок, 13 лютого, виходить на навчання СЗШ №87. У середу, 14 лютого, виходить на навчання школа східних мов та бойових мистецтв «Будокан» №35. У четвер, 15 лютого, виходить на навчання СЗШ «Лідер».

На Львівщині призупинили навчання в усіх школах у Бродах, Буському районі, Золочівському районі, Дублянській ОТГ. Також є окремі навчальні заклади у Червонограді, Жовківському, Пустомитівському, Сокальському районах, де тимчасово призупинили навчання. За словами Любомири Мандзій, частина учнів має вийти на навчання з 12 лютого, після чого у школах прийматимуть рішення про доцільність призупинення навчання на довші терміни.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://zaxid.net/kilkist_lvivskih_shkil_de_prizupinili_navchannya_cherez_spalah_gripu_zbilshilas_do_21_n1448716

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *