Конкурс професійної майстерності «Краща сестра медична Львівщини – 2018»

27 квітня на базі Комунальної міської дитячої клінічної лікарні відбулися теоретичний та практичний етапи конкурсу професійної майстерності «Краща сестра медична Львівщини -2018». 

Цього року у змаганні беруть участь 35 медичних сестер – переможців внутрішньолікарняних конкурсів закладів охорони здоров’я області.

Урочисте відкриття розпочала головний позаштатний спеціаліст-експерт департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з медсестринства Наталія Галапац. Вона відзначила велику відповідальність роботи медичної сестри, побажала учасницям успіхів на всіх етапах конкурсу та представила членів журі, суддівських бригад та лічильної комісії.

Головою журі конкурсу є президент ГО «Львівська обласна асоціація медичних сестер», член Правління Львівської ОО ТЧХУ п. Ірина Шевчук.

Від імені департаменту охорони здоров’я учасниць привітав начальник відділу кадрового та організаційного забезпечення Андрій Голдун: «Мені дуже приємно бути на цьому конкурсі. Пам’ятайте, якщо ви будете вміти виконувати вашу роботу на найвищому рівні, ви як фахівці будете потрібні завжди і всюди».

З вітальним словом виступив заступник головного лікаря з хірургічної роботи міської дитячої клінічної лікарні Федір Осим: «Хочу відзначити, що конкурс вже вкотре відбувається в нашій установі. Медсестринство – це галузь, найбільш наближена до населення, що потребує неабияких здібностей та знань, як теоретичних, так і практичних. В умовах медичної реформи пацієнт буде вимагати надання максимально якісної медичної допомоги».

«Ви всі – найкращі медсестри області, дякую вам за велику щоденну працю. Дуже тішить, що ви хочете постійно вдосконалювати свою професійну майстерність», – зазначила директор Львівського медичного коледжу післядипломної освіти Леся Вовк.

Перший етап конкурсу передбачає проведення тестування, другий – оцінку практичних навичок з медсестринства в терапії, хірургії та педіатрії, а також демонстрацію техніки хірургічної та гігієнічної обробки рук.

Фінал конкурсу, підбиття підсумків та нагородження переможців відбудеться під час урочистостей з нагоди святкування Міжнародного дня медичної сестри 16 травня 2018 року.

Довідково:

Патронажні медичні сестри Львівської ОО ТЧХУ участі у конкурсі не брали із зрозумілих причин – тотального скорочення патронажної медичної служби.

Приємно, що незважаючи на цю обставину, служба все-таки функціонує у м. Львові, завдяки фінансовій допомозі партнерів з Фрайбурзького Червоного Хреста в Німеччині.

Нагадаємо, Червоний Хрест Львівщини все ще входить у «Львівську обласну асоціацію медичних сестер» і колектив робить усе можливе, щоб повернутися до тих показників, які були у цієї служби до 2016 р.

Фото –  прес-служби ДОЗ ЛОДА

За джерелом:

http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/6979.html

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *