Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ – студентам юридичних і медичних факультетів (ВІДЕО)

Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України – студентам юридичних і медичних факультетів.

8 грудня 2017 р. Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики Національна асоціація адвокатів України /Ukrainian National Bar Association спільно з партнерами проводить Школу медичного права для студентів медичних і юридичних закладів вищої освіти на базі Американського Дому в межах Всеукраїнського тижня права-2017!

На порядку денному дискусій питання медичної реформи, практики Європейського суду з прав людини, теоретичних підвалин медичного права як галузі права, особливостей реалізації окремих прав, зокрема прав на таємницю про стан здоров’я, на згоду та на відмову від медичного втручання!

 

 

Дуже важливо, що таке пожвавлення інтересу до медичного права є з-поміж студентства, які в майбутньому провадитимуть судову та медичну реформи!

Сердечно дякую членам Комітету та усім партнерам за проведення Школи, а учасникам – за участь і допитливість!

З он-лайн трансляцією Школи Ви можете ознайомитись з відео сюжету, записаного під час передачі:

 

 

Фото – автора

Ірина Сенюта,

голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, президент ВГО «Фундація медичного права і біоетики України», завідувач кафедрою медичного права ФПДО ЛНМУ ім.Данила Галицького, член президії Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *