Компанія «Herbion» і Львівська ОО ТЧХУ – пацієнтам КНП ЛОР “ОХМАТДИТ”

Компанія «Herbion» через Червоний Хрест доставила у КНП ЛОР “Львівська обласна дитяча клінічна лікарня “ОХМАТДИТ” на благодійній основі лікарські препарати.

Як ми уже повідомляли 18 квітня, саме на 102-річчя заснування Товариства Червоного Хреста України, компанія «Herbion» доставила у Личаківську РО м. Львова ТЧХУ лікарські препарати.

Карантин і Великодні свята дещо сковували ініціативу червонохрестівців негайно передати отримані медикаменти у лікувальні заклади Львова, однак сьогодні провели таку акцію.

Відбулася акція у КНП ЛОР “Львівська обласна дитяча клінічна лікарня “ОХМАТДИТ”.

У передачі лікарських препаратів взяли участь керівники медичного закладу, представники компанії «Herbion» та Червоного Хреста Львівщини.

На знімку: (зліва направо) Андрій Бавдис, представник компанії «Herbion», Богдан Мальований, заступник директора з хірургічної роботи «ОХМАТДИТ», Ірина Апостолюк, голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ, Олена Березовська,  заступник директора з медичної частини «ОХМАТДИТ», Уляна Стельмах, голова Залізничної РО м. Львова ТЧХУ, Роман Лобай, заступник директора з економічних питань «ОХМАТДИТ», Назар Дикий, представник компанії «Herbion».

Лікарські препарати прийняла у червонохрестівців, згідно накладної та сертифіката якості, Олена Березовська, заступник директора з медичної частини «Охматдит» на загальну суму 2861 грн 34 коп.

У перелік медикаментів ввійшли такі найменування:

  • Інсті гранули у саше-пакетах – 528 шт
  • Інтеллан (сироп) по 120 мл  –    35 шт
  • Лінкас по 120 мл                     –    70 шт

У цьому році це перша благодійна акція Червоного Хреста з представниками компанії «Herbion» та «Охматдит». Сподіваємося, що до кінця року вдасться провести ще кілька таких акцій. Адже, у народі кажуть: «Нехай не зубожіє щедра рука жертводавця»!

Фото – прес-служби ЛОО ТЧХУ

Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *