КНП “6-а міська поліклініка м. Львова” – надійна ланка в розвитку сучасної системи громадського здоров’я

Комунальне некомерційне підприємство “6-а міська поліклініка м. Львова” – надійна ланка в розвитку сучасної системи громадського здоров’я.

З нагоди підсумків року у первинному осередку Личаківської районної організації Товариства Червоного Хреста України 6-ї міської поліклініки м. Львова відбулася бесіда.

Цей осередок налічував ще два роки тому 40 осіб. Тепер значно менше. Та справи можна поправити, вірить Вероніка Володимирівна Швець, головна медична сестра медичного закладу (на знімку).

Старша медична сестра Оксана Григорівна Галайко в усьому їй допомагає, так як уже ось п’ятий рік як стала інструктором з надання першої допомоги, закінчивши  курси у Львівській ОО ТЧХУ.  На її рахунку з тих пір вже близько 400 осіб, котрих навчила першій допомозі.

Роботою червонохрестівців цікавиться головний лікар Роман Любомирович Вереснюк, котрий заступив на цю посаду на початку року і намагається якнайглибше вникнути в усі аспекти життя колективу медичного закладу.

Медики цієї поліклініки повинні обслуговувати житловий масив північно-східної частини м. Львова, до складу якого входить Личаківський район міста та м. Винники. На території обслуговування поліклініки проживає 64,0 тис. дорослого та дитячого населення Личаківського району м. Львова, в т.ч. у м. Винники – 14,2 тис. осіб.

Основний напрямок роботи комунальної 6-ої міської поліклініки м.Львова – надання медико-санітарної кваліфікованої допомоги населенню обласного центру та м.Винники як у поліклініці, так на дому, спеціалізована амбулаторна, консультативно-діагностична медична допомога, позалікарняна стаціонарна допомога у вигляді денного стаціонару, здійснення щорічної диспансеризації дорослого і дитячого населення, а також систематичне проведення профілактичної, протиепідемічної і санітарно-просвітньої роботи серед мешканців та серед працюючих на підприємствах.

Зрозуміло, що медики ставлять акцент у своїй роботі на профілактику поширених хвороб, а коли вже так сталося, що недуга взяла над пацієнтом верх, то роблять все від них залежне, щоб шляхом реабілітації повернути їм втрачене здоров’я.

Вже третій рік у поліклініці за сприянням начальника управління охорони здоров’я ЛМР Володимира Івановича Зуба функціонує кабінет фізичної реабілітації та ерготерапії на базі фізіотерапевтичного відділення.

Мета – реабілітаційна допомога хворим з наслідками ураження нервової системи та з порушенням діяльності опорно-рухового апарату внаслідок травм або захворювань. Для процедур по кожному виду лікування в наявності окремі приміщення. Пропускна здатність фізіотерапевтичного відділення – 200 процедур за зміну.

З 18 жовтня 2019 у КНП «6-а МП м. Львова» впроваджується платна послуга з оздоровчого масажу відповідно до Постанови КМУ від 19.09.1996 №1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах».

Персонал поліклініки бере участь також й у заходах Червоного Хреста, розуміючи, що необхідно продовжувати і примножувати справи милосердя, бо такою є вимога часу. Зокрема, заплановано проведення в 2020 р. серію навчань і тренінгів з першої допомоги у навчальних закладах підпорядкованого мікрорайону.

Фото – автора та із сайту КНП “6-а МП м. Львова”

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ,

членкиня правління Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *