Київська міська організація Червоного Хреста презентувала акцію до 100-річчя ТЧХУ «Намисто милосердя» (ВІДЕО)

26 жовтня в УНІАН відбулася презентація ювілейної акції Київської міської організації ТЧХУ до 100 – річчя заснування Товариства Червоного Хреста України.

«Намисто милосердя» – це великий міський проект, який буде впроваджуватись на всій території Києва. Гасло проекту – думай глобально, дій локально, а його мета – творити добро зараз, творити добро спільно.

 

 

“У Києві ми хочемо зібрати намисто добрих вчинків, добрих справ наших громадян, партнерів, установ і організацій, – зазначила Тетяна Гоєнко, голова Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України. – Про зібране намисто милосердя, результати акції ми відзвітуємо під час урочистостей до 100-річчя Товариства Червоного Хреста України, яке відбудеться 18 квітня 2018 року”.

“На часі зараз є питання про те, що треба консолідувати зусилля всіх – і бюджетних, і  комунальних структур, і громадського сектору, і міжнародних організацій у допомозі людям, які цього потребують, – сказала Людмила Черкашина, заступник директора Департаменту соціальної політики Київської міської державної адміністрації. – Я вважаю, що ця акція стане чудовою можливістю для створення майданчиків, які стануть базою для обміну інформацією, консолідації зусиль”.

Пані Черкашина подякувала Товариству, зокрема, за плідну співпрацю у наданні соціальної допомоги внутрішньо переміщеним особам зі сходу України.

Владислав Шелоков, перший заступник Генерального директора Національного комітету Товариства зазначив, що за останні 3,5 років вищезазначеним категоріям громадян була надана допомога на суму 70 млн грн, з них більше 16 млн була надана НК ТЧХУ.

“Національний комітет Товариства. спільно з міжнародними партнерами, продовжує реалізовувати цілу низку проектів, орієнтованих на конкретні  категорії отримувачів допомоги, наприклад, поранених демобілізованих військовослужбовців, які проходять реабілітацію у лікувальних закладах Києва і адаптуються до мирного життя, – сказав пан Шелоков. – Завдяки нашим проектам демобілізовані отримують не лише психосоціальну допомогу, а й ендопротези, пластини, тобто допомога надається для того, щоб вони швидко проходили лікування і поверталися до нормального життя”.

 

 

Автор: Maria Yeremenko  

 

Фото – прес-служби ТЧХУ

За джерелом:

http://redcross.org.ua/2017/10/%D1%83-%D0%BA%D0%B8%D1%94%D0%B2%D1%96-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B8-%D0%B0%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%8E-%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE-%D0%BC%D0%B8/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *