Керівник МКЧХ в Україні А.Ешліман прокоментував чутки про припинення роботи місії Червоного Хреста в ОРЛДО

Глава делегації МКЧХ в Україні Алан Ешліман в ході робочої поїздки в Луганськ спростував чутки в ЗМІ про припинення роботи місії в ОРЛДО.

Про це повідомляє телеканал Луганськ 24.

«Я прибув до Луганська для того, щоб обговорити нашу діяльність і напрямок щодо посилення наших партнерських відносин. Ми обговорили різні напрямки нашої діяльності і програми, які втілює МКЧХ. Говорили про доставку продуктів харчування уздовж лінії зіткнення, підтримки водопостачання, обговорювали потреби в медицині обговорили різні моменти, пов’язані з безвісти зниклими особами та особами, що містяться під вартою», – зазначив Ешліман.

«Я хотів би підкреслити, що у нас не було ніяких перерв в нашій діяльності, всупереч заявам деяких джерел засобів масової інформації, ми були з нашого боку здивовані, почувши це, і це не відповідає дійсності. Ми віддані нашій діяльності, і ми згодні продовжити цю діяльність», – підкреслив він.

«І останній момент, який я хотів би згадати, це те, що ми обговорили умови перетину лінії зіткнення в Станиці Луганській і моменти відновлення моста в зв’язку з тим, що наближається зима», – додав глава делегації МКЧХ в Україні.

Раніше ЗМІ повідомляли, що представництво МКЧХ в Україні вирішило тимчасово призупинити поставку гуманітарної допомоги жителям території на сході України, яка непідконтрольна Києву. Видача гуманітарної допомоги на цій території була нібито припинена в зв’язку з тим, що в діяльність Міжнародного Комітету Червоного Хреста «втручаються незаконні збройні формування».

Фото – www.cxid.info

За джерелом:

http://cxid.info/predstavitel-krasnogo-kresta-prokommentiroval-sluhi-o-prekraschenii-raboty-missii-v-samoprovozglashennoy-lnr-n139956

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *