Кабінет міністрів призначив главу Національної служби здоров’я

Уряд ухвалив призначення керівником Національної служби здоров’я України Олега Петренка.

Про це на брифінгу сказала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Проголосували за призначення нового керівника Національної служби здоров’я України. Це є державний страховик, який буде  займатися закупівлею послуг у медичних закладів для всіх наших громадян, які будуть оплачені нашими податками. Я хочу подякувати Олегу Петренку, який сьогодні прийняв на себе велику відповідальність, щоб створити Національну служби здоров’я України. Я думаю, що людина з його лікарським досвідом, менеджерський досвідом насправді  зможе створити прозору, відкриту, прогресивну систему”, – сказала Супрун.

Вона нагадала, що НСЗУ з впровадженням реформи на первинній ланці медичної допомоги  буде виплачувати лікарям первинної ланки кошти за надання медичних послуг кожному пацієнту. Натомість медичні заклади, які будуть надавати медичні послуги первинної ланки, мають пройти процес автономізації і укласти з НСЗУ відповідні договори про закупівлю службою медичних послуг.

Супрун наголосила, що до кінця року міністерство очікує, що якість медичного обслуговування на первинній ланці  суттєво зміниться.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2430838-kabmin-priznaciv-glavu-nacionalnoi-sluzbi-zdorova.html

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *