З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку відбудеться обласний легкоатлетичний крос

Оргкомітет обласного легкоатлетичного кросу «Спорт для всіх – радість життя» запрошує взяти участь всіх бажаючих.

1 жовтня у Стрийському парку відбудеться легкоатлетичний крос у межах обласних фізкультурно – масових заходів «Спорт для всіх – радість життя» з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку.

З метою популяризації та подальшого розвитку спорту серед різних верств населення в містах та районах Львівщини, пропаганди здорового способу життя, залучення населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності спортсменів – ветеранів, активізації розвитку масового спорту ветеранів запрошуємо до участі в кросі усіх охочих ветеранів спорту.

Змагання проводяться 1 жовтня 2017 року у м. Львові (Стрийський парк, вул. У.Самчука 8, біля обласної ДЮСШ) за організаційної підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, обласного центру «Спорт для всіх», обласної асоціації ветеранів спорту.

Робота секретаріату змагань, реєстрація учасників триватиме 1 жовтня з 11.00 – 12.00. Урочисте відкриття змагань о 12.15. Початок змагань о 12.30.

Довідково:

В залежності від ситуації, на чергування, крім бригад карет швидкої допомоги, можливо вийде і ЗШР Червоного Хреста Львівщини. Докладніше – у наступних випусках новин.

 

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=30575

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *