ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС» – посприяв навчанню гірських рятувальників на канатній дорозі

ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС»– посприяв підготовці гірських рятувальників до ліквідації неполадок на канатній дорозі взимку.

Зимова експлуатація канатної дороги – це зовсім не те, що умови її роботи під час літньої спеки. Тому уже зараз, в останні дні осені все відрегулювати, а там де потрібно – оновити.

Про ці роботи, а заодно і про навчання, йдеться в нещодавньому пості, розміщеному на сторінці ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС» у соцмережі Facebook.

«18 листопада 2019 р. на території ГК “Буковиця” відбулись навчання рятувальників по евакуації людей з канатно-крісельної дороги у випадку виникнення аварійної ситуації», – йдеться у повідомленні.


Щоб користувачам було зрозуміліше про статус події, у повідомленні є додаткове пояснення: «Тренування організовані Навчальним пунктом підготовки гірських рятувальників 2 Спеціальний центр швидкого реагування ДСНС України за підтримки ГОРСу».

Тепер, після завершення навчань, з упевненістю можна сказати: взимку туристам на канатній дорозі у Карпатах – нічого не загрожує.

Сьогодні, 21 листопада, у командира ЗШР «ГОРС», члена президії Львівської ОО ТЧХУ, Михайла Яворівського – день іменин, з якими щиро вітаємо його і бажаємо ще довго послужити людям на ниві милосердя разом з Червоним Хрестом Львівщини!

Фото – учасників навчань

За джерелом: https://www.facebook.com/GORS.Lviv/photos/pcb.1611406752342724/1611406732342726/?type=3&theater

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *