ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС» – виходить на міжнародну арену

Налагоджується у Карпатах співпраця гірських рядувальників між сісідніми держами.

7-9 березня Відбулося офіційне засідання керівного комітету #sosrescue, в ході якого перші два місяці здійснення були зосереджені головним чином на офіційних питаннях і підготовці до здійснення основної частини.

На ньому завершили всі підготовчі роботи: підписали Грантовий контракт, партнерські угоди, провели реєстрацію в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України та приступили до реалізації міжнародного Проекту з безпеки в горах “SOS – рятувально-навчальний центр з організації та проведення транскордонних рятувальних заходів“, який співфінансується Європейським Союзом в рамках Програми транскордонного співробітництва “Польща-Білорусь-Україна 2014-2020”.

«Крім того, ми побували в штаб-квартирі Червоного Хреста Львівщини, і ми із задоволенням представляємо проект голові ЛОО ТЧХУ Влентину Мойсеєнку», – сказали на завершення з гордістю у голосі партнери з Польщі.

 

 

У Львові на засіданні спільного комітету партнерів обговорили проблемні питання проекту та шляхи їх вирiшення.

Про деталі Проекту готується окрема презентація. Поки що ми знаємо тільки, що для його реалізації партнери повинні сформувати статутний капітал у 66 млн. грн. Під час презентації ця цифра буде уточнена і доповнена коментарями.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://www.facebook.com/GORS.Lviv/photos/pcb.1423530821130319/1423527324464002/?type=3&theater

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *