ЗШР ЛОО ТЧХУ «ГОРС» надає послуги своїм транспортом Соціальній службі Львова

Два роки тому НК ТЧХУ передав командирові ЗШР Червоного Хреста Львівщини Михайлу Яворівському ключі від автомобіля, який зараз дуже пригодився для розвезення по домівках нужденних продуктових пакетів.

Про цю акцію «ГОРС» повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

«25 березня продовжили доставку продуктових наборів для самотніх людей похилого віку, що звернулися на Гарячу лінію Соціальні служби Львова. Телефон гарячої лінії: 0-800-301-205», – йдеться у повідомленні.

До цього додамо, автомобіль червонохрестівців зробив у цей день 12 доставок продуктових наборів для людей, що звернулися на Гарячу лінію і витратив на це 5 годин часу. Таку інформацію подала Катерина Крикля, тренер з психосоціальної допомоги Червоного Хреста Львівщини, у себе на сторінці у соцмережі Facebook, котра брала участь у благодійні акції.

Крім того, як зазначила вона, було зроблено у цей день три відправлення з інформаційними матеріалами в м. Червоноград і м. Броди, де вже 26 березня волонтери та співробітники районних організацій Львівської ОО ТЧХУ продовжили інформувати населення як вберегтися від коронавірусної інфекції. Такі ж інформаційні матеріали Червоного Хреста були передані і для Центру соціальних служб м. Львова.

Фото – ГОРС / Facebook та зі сторінки К.Криклі у соцмережі Facebook

За джерелами:

http://lviv-redcross.at.ua/blog/2020-03-26-18987

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *