Знання з першої допомоги – безцінні: Набути або поновити їх – допоможе Львівська обласна організація ТЧХУ

 

Навички з першої допомоги – безцінні! У цьому немає потреби когось переконувати. А поглибити їх або почати з «чистого листа» – можна у МСЦ Львівської ОО ТЧХУ.

Тяжка хвороба одного з членів родини, або погіршання здоров’я у зв’язку з поважним віком – серйозне випробовування для всіх близьких рідних. Вперше зіткнувшись з такою проблемою, близькі губляться і не вміють виконати  припис лікаря чи провести правильний гігієнічний догляд за лежачим хворим.

Не завжди фінансовий стан родини дозволяє запросити медика, який зазвичай проходить спеціальну підготовку.

Якщо догляд здійснюють близькі родичі – потрібно  навчитись необхідного.

Згідно Статутної діяльності (Стаття 5) Товариство Червоного Хреста України бере участь в організації підготовки населення щодо надання першої допомоги само – та взаємодопомоги і догляду за хворими.

Пройшовши  курс  навчання догляду за хворими, людина  буде володіти знаннями, які завжди пригодяться в житті не тільки для догляду за лежачими  хворими.

Методика навчання та програма навчального курсу побудована на 55-годинному курсі навчання.

Одержавши знання молодшої  медичної сестри  при Товаристві Червоного Хреста України,  наших землячок, які від’їжджають на роботу за кордон по догляду за хворими вдома з посвідченням Червоного Хреста про проходження навчання, беруть на роботи, як професіоналів – доглядальниць  в заможні сім’ї, хоспіси, будинки для одиноких .

Навчання проходить в денний та вечірній час за бажанням слухача в обладнаних учбових центрах Червоного Хреста, що розташовані на вул. Б.Лепкого, 5 та вул. Широкій 81 «а».

В групу навчання можна записатись за телефоном:

Львів: (0322) 255-08-78.

Фото – Ірини Апостолюк

Інформцентр Львівської обласної організації  Товариства Червоного Хреста України

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *