ЗМІ про ТЧХУ: «Червоний Хрест провів навчання з евакуації з ТРЦ в разі теракту», – LB.UA

Симуляція пройшла на навчальному полігоні ДСНС під Києвом.

ТЧХУ в суботу, 7 липня, провело симуляцію “Теракт в торгово-розважальному комплексі”, в рамках якої волонтери відпрацьовували евакуацію великої кількості постраждалих з-під завалів і надання їм першої допомоги.

Як повідомляє кореспондент LB.ua, навчання проходили в Київській області на території навчального полігону державного підприємства “Мобільний рятувальний центр” ДСНС. Для реалістичності волонтери використовували грим, дим-машину, професійне рятувальне обладнання і т.п.

 

 

Основною метою заходу, що проводився під Києвом, – підвищення потенціалу загонів Червоного Хреста під час реагування на надзвичайні ситуації. Загальна кількість учасників – близько 100 осіб.

Товариство Червоного Хреста України – щорічно проводить зустріч загонів швидкого реагування, на яких відпрацьовуються навички та вміння волонтерів з усієї України.

Загони швидкого реагування діють в суспільстві з 2013 року. Мета їх діяльності – надавати допомогу населенню, яке постраждало внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного, природного та соціального характеру, а також проводити профілактичні заходи щодо попередження надзвичайних ситуацій.

Довідково:

З Київщини повернулася група волонтерів ЗШР Львівської ОО ТЧХУ “ГОРС”, яка брали участь у цих навчаннях.

 

 

На своїй сторінці у соцмережі Фейсбук вони розмістили лаконічне повідомлення: «05 – 08 липня ГОРС брав участь в щорічній зустрічі волонтерів Загони швидкого реагування Червоного Хреста України. Близько 150 волонтерів з 15 регіонів України, а також друзі і партнери з Белорусское Общество Красного Креста (БОКК) / The Belarus Red Cross Society вдосконалювали свої навики на практичних заняттях та симуляція, слухали теоретичні лекції і відпрацьовували спільні дії Загонів швидкого реагування».

 

 

Фото – учасників навчань

За джерелом:

https://lb.ua/society/2018/07/09/402390_krasniy_krest_provel_ucheniya.html

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *