Змагання з першої допомоги, а також конкурс строю і пісні – відбулися у ЛССМШІ ім. Соломії Крушельницької

8 грудня відбулися змагання з першої допомоги, а також конкурс строю і пісні у Львівській спеціальній музичній школі – інтернат ім. Соломії Крушельницької.

 

 

Акція відбулася у спортивному залі. У ній взяли участь 4 команди, сформовані із старшокласників.

 

 

У журі ввійшли: Ярослав Андрійович Джурик, заступник директора з виховної роботи, Ольга Василівна Кравець, заступник директора з навчальної роботи, Роман Степанович Колодій, головний отаман Львівщини козацьких організацій ВГО «Українське реєстрове козацтво», Антоніна Анатоліївна Будзинська, викладач зарубіжної літератури.

 

 

Конкурсанти повинні були показати багато умінь: стройового марширування, стройової пісні, фізичних вправ, продемонструвати практичні прийоми і методи з надання першої допомоги.

 

 

Учасників команд з надання першої допомоги готувала до змагань викладач біології і санітарної підготовки Оксана Іванівна Михалейко.

 

 

За умовами оцінювання командам потрібно було показати свою вправність з шести позицій: виготовлення і накладання пращеподібної пов’язки, накладання хрестоподібної пов’язки на голову, «накладання пов’язки «чепчик», накладання восьмиподібної пов’язки на руку, накладання спіралеподібної пов’язки на палець руки, виготовлення ватно-марлевої пов’язки.

 

 

Всі команди показали хороші результати з надання першої допомоги.

 

 

Строге журі визначило,

що місця розподілилися таким чином:

10 «б» – 1 місце

11 «а» – 2 місце

10 «а» і 11 “б” – 3 місце

 

 

Пожвавлення в учасників змагань викликала церемонія вручення переможцям сертифікатів міжнародного зразка з першої допомоги, яку виконала Ірина Апостолюк, голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ.

 

 

Було видано 15 сетрифікатів. Червоний Хрест тут і раніше проводив тренінги з першої допомоги, а на змаганнях учні підтвердили набуті знання.

 

 

У конкурсі за стройову пісню перше миісце зайняла команда 10 “а” класу. Нагороди призерам за цей конкурс вручив член журі Роман Степанович Колодій.

 

 

Разом з головою первинного осередку музичної школи-інтернат ім.С.Крушельницької Ярославом Андрійовичем Джуриком заплановано провести майстер-клас з першої допомоги, на якому відбудеться тренінг з серцево-легеневої реанімації на спеціальному манекені.

 

 

«Треба рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому», – такий девіз у цім навчальнім закладі і його тут неухильно дотримуються.

Фото – Ірини Дзіклевич

Прес-служба Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *