За два дні від переохолодження на Львівщині померли четверо осіб

Пункти обігріву, які мали би рятувати мешканців Львівщини від переохолодження, на даний час свою функцію не виконали. Про це свідчать перші жертви цьогорічних морозів.

Так, наприклад, в Дрогобицькому районі двоє осіб померли від переохолодження у вівторок, 16 січня, ще один чоловік – у понеділок. Тіло ще одного чоловіка, який помер, за попередньою причиною від переохолодження, виявили 16 січня на Самбірщині.

Про це повідомили у департаменті цивільного захисту ЛОДА.

У вівторок, 16 січня, о 09:50 надійшло повідомлення, що 15 січня в с. Опака Дрогобицького району на вулиці без ознак життя виявлено тіло місцевого жителя. За попередньою інформацією, 25-річний місцевий мешканець помер від переохолодження.

Ще одне повідомлення про нещасний випадок надійшло у вівторок о 13:00. О 09:25 в с. Рихтичі, що в Дрогобицькому районі, на вулиці було виявлено тіло 60-річного місцевого жителя. Ознак насильницької смерті на тілі не виявлено. Ймовірна причина смерті – переохолодження.

О 13:45 надійшло повідомлення, що в м. Дрогобич по вул. В. Великого було виявлено тіло жінки без ознак насильницької смерті. Наразі особу загиблої встановлюють. Ймовірна причина смерті – переохолодження.

О 21:40 надійшло повідомлення, що в с. Угерсько Самбірського району, на вулиці в районі парку було виявлено тіло 43-річного місцевого жителя. На тілі загиблого ознак насильницької смерті не виявлено. Ймовірна причина смерті – переохолодження.

Фото –з відкритих джерел в Інтернеті

Джерело:

https://zaxid.net/za_dva_dni_vid_pereoholodzhennya_na_lvivshhini_pomerli_chetvero_osib_n1446620

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *