Завтра, 7 грудня, МКЧХ відкриє у Львові виставку «Невідомість. Сім’ї зниклих безвісти з обох сторін конфлікту»

Завтра, 7 грудня, МКЧХ відкриє у Львові виставку «Невідомість. Сім’ї зниклих безвісти з обох сторін конфлікту».

Як ми уже повідомляли,  7 грудня на площі Стефана Яворського у Львові Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) відкриє фотовиставку «Невідомість. Сім’ї зниклих безвісти з обох сторін конфлікту», присвячену зниклим людям та їхнім сім’ям з обох сторін лінії зіткнення на сході України.

 

 

Сьогодні з цього приводу у головному офісі Львівської ОО ТЧХУ відбулася робоча нарада. У ній взяли участь: Маріана Чакон Лозано, заступник координатора відділу захисту МКЧХ, співробітники відділу захисту МКЧХ Наталія Білим і Наталія Яцишин, а також голова Львівської ОО ТЧХУ Валентин Мойсеєнко.

 

 

«Зворушливі фотографії Брендана Гоффмана , виставлені на стендах, продемонструють весь тягар «неоднозначної втрати», ізоляції та безутішного горя, якого зазнали сім’ї зниклих безвісти людей. Сім’ї мають право знати, що сталося з їхніми рідними», – зазначила Маріана Чакон Лозано.

 Вона розповіла, що виставка є мандрівною. Її вже оглянули мешканці Києва, Донецька, Слов’янська, Сєвєродонецька, Одеси, Маріуполя. Зі Львова виставка помандрує за кордон. Її покажуть у Нідерландах, Німеччині, Люксембурзі, інших країнах.

 У відкритті виставки очікується, що візьмуть участь голова Делегації МКЧХ в Україні Аслан Ешліман, німецький фотожурналіст Тілль Майєр, а також представники 20 сімей, у родинах яких є зниклі безвісти через збройний конфлікт на сході України.

 

 

Після обміну думками учасники наради вирішили, що виставка буде відкрита о 12 год на пл. Стефана Яворського, що неподалік гарнізонного храму св. Петра і Павла у самому центрі Львова.

 Виставку світлин можна буде побачити у Львові до 25 грудня 2017 року.

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *