Завершення інвентаризації захисних споруд – у центрі навчальних зборів, що відбулися у ЛОДА

4 квітня проведено навчально-методичні збори у ЛОДА з керівниками структурних підрозділів з питань цивільного захисту місцевих органів влади і самоврядування.

Збори відбувались під керівництвом директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації Ігоря Туза.

Основними завданнями порядку денного зборів було завершення інвентаризації захисних споруд області та приведення їх у готовність для використання за призначенням, а також виконання заходів з модернізації системи оповіщення області.

 

 

Керівником департаменту з питань ЦЗ за підсумками зборів були запропоновані конкретні шляхи вирішення зазначених питань та встановлені кінцеві терміни їх виконання, при цьому підкреслено, що до недбайливих балансоутримувачів захисних споруд буде вжито всіх необхідних заходів щодо притягнення їх до суворої відповідальності.

Окремо було наголошено на необхідності виконання завдань, визначених рішенням Ради національної безпеки і оборони України, а також забезпечення постійної  готовності органів управління, сил та засобів територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівській області.

Фото –  прес-служби ЛОДА

За джерелом:

https://loda.gov.ua/news?id=44327

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *