Забіг «Здоровий лікар – здорова нація» відбувся сьогодні у Львові

9 червня у Стрийському парку відбувся забіг «Здоровий лікар – здорова нація». Захід присвячений професійному святу медичних працівників, яке відзначатимемо зовсім скоро – 17 червня.

За підтримки Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА захід організувало Українське лікарське товариство у Львові. Учасниками пробігу були лікарі та члени їх родин, а також небайдужі жителі міста Львова.Забіг проводиться УЛТ у Львові п’ятий рік поспіль.У цьому році гасло забігу – «Не біжіть до лікаря! Біжіть разом з лікарем!».

Всі учасники пройшли попередню реєстрацію, в т.ч. й на сайті:
https://runstyle.net/events/zdorovyj-likar-zdorova-natsiya/

 

Дистанція пробігу: 2,0 км, 5,0 км; діти до 7 років – 100 м., діти віком від 8 до 14 років – 500 м. Старт , фініш забігу та маршрут пролягав доріжками Стрийського парку у Львові.

“Щоб не було жодних несподіванок, учасникам змагань перед стартом вимірюємо артеріальний тиск”, – пояснила п. Леся Луць, медичний працівник Львівського діагностичного центру, в якому сворена і діє Асоціація лікарів-католиків, духовним наставником якої став о. Корнилій Яремак, ЧСВВ. Іван Луць, чоловік п.Лесі, обраний президентом цієї Асоціації. Він допомагав дружині у вимірюванні тиску учасникам, так як всі поспішали завчасу потрапити на старт.

Урочисту частину відкрив голова УЛТ у Львові Олег Дуда.

“Метою заходу є створення позитивного іміджу сучасного лікаря, який своїм прикладом заохочує громадян до здорового способу життя та відповідального ставлення до свого здоров’я. Цього року в межах забігу були запропоновані такі дистанції: 5 км, 2 км – загальні дистанції, 500 м – для учасників віком від 8 до 14 років, 100 м – для найменших учасників віком до 7 років”, – зазначив Олег Дуда, голова Українського Лікарського Товариства у Львові.

У церемонії відкриття змагань взяла участь Ірина Микичак – директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, котра виступила і надихнула своїм привітальним словом учасників забігів на гарні результати.

«Оскільки більшість людей веде пасивний спосіб життя, і медики не є винятком, то такі забіги є вкрай актуальними та важливими. Ми хочемо подати хороший приклад як дбати про своє здоров’я. Тому займатесь спортом, щоб залишитись здоровими!», – наголосила Ірина Микичак, директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

З вітальним словом до присутніх звернувся президент СФУЛТУ, проректор з лікувальної роботи ЛНМУ ім. Данила Галицького, професор Андрій Базилевич.

На змагання прийшли і старі, і малі. Родина Мельників, – Юрія і Наталії, – прийшли на забіг з дочкою Килиною, якій виповнився 1 рік 2 місяців.

Дочка родини Мельників – наймолодший учасник забігу. Її нагородили медаллю.

Змагалися на дитячій дистанції також і діти голови УЛТ у Львові Олега Дуди – Доменіка і Роман.

Клуб ім.Юрія Липи, який створено при УЛТ у Львові, представила Ніні Байко (Сологуб).

На змагання прибули також учасники і з-за кордону. Серед них лікар-проктолог з Нью-Йорку, член УЛТ Північної Америки, випускник ЛНМУ ім. Данила Галицького 1989 р.  Михайло Фультес.

Від спонсорів, компанії «STADA» , виступила Оксана Волошин.

Переможці забігу отримали грамоти та цінні подарунки.

Червоний Хрест на цей раз не виставив свою команду. Але керівництво пообіцяло на наступний рік виправити цю ситуацію.

На даний момент Червоний Хрест Львівщини взяв на себе обов’язки інформаційного спонсора. Але з чогось починати потрібно, і це обнадіює на тіснішу в майбутньому співпрацю.

Реєстраційний внесок становить – 100 грн. Зроблено і винятки: для дітей, медичних працівників, учасників збройного конфлікту на сході України участь у змаганнях – БЕЗКОШТОВНА.

Після завершення забігу учасникам та гостям демонстрували свої навики карате-клуб «Ураган». Також була проведена лотерея серед учасників змагань з бігу.

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *