Діти захисників України та вихованці притулку для дітей побували на виставі “Цирк на воді”

28 вересня у Львівському державному цирку відбулося яскраве дійство – вистава “Цирк на воді”, на якій побували діти учасників АТО та вихованці притулку для дітей.

 

 

Організували такий відпочинок для 18 дітей засновник Благодійного фонду «Здійснити мрію» Андрій Витрикуш та начальник Служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис. Повітряні акробати, розваги від клоунів, пригоди піратів, підводні викрутаси русалок та інших морських істот, а ще – костюмоване шоу від артистів цирку – усе це, без сумніву, стало яскравим спогадом для цих діток.

 

 

Організатори висловлюють вдячність дирекції та адміністрації Львівського державного цирку за небайдужість і згоду долучитися до благодійності, запросивши дітей із різних пільгових категорій на видовищну виставу.

 

 

Довідково:

 

 Аналогічні благодійні акції проводить і Львівська ОО ТЧХУ та її міські і районні підрозділи, про що  ми повідомляли у попередніх випусках новин. Стимулом до такого виду діяльності стало те, що з початку цього року Червоний Хрест Львівщини приєднався до програми з психосоціальної діяльності, яку ось уже кілька років поспіль фінансують колеги з Данії. Кураторами цих акцій є координатори з ПСП у Львівській області Катерина Крикля та Уляна Стельмах. У соцмережі Facebook відкрито спеціальну сторінку, на якій висвітлюються всі акції, які проводяться Червоним Хрестом у цьому напрямку. Розшукати її можна за посиланням – https://www.facebook.com/pss.redcross.lviv/?…CIiBo&fref=nf

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

https://loda.gov.ua/news?id=47532

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *