До річниці Революції Гідності у Львівському історичному музеї відкрили тематичні виставки

21 листопада у Львівському  історичному музеї відкрили тематичні фотовиставки «Герої Революції Гідності. Київ 2013 – 2014» та «Історії життя Героїв Небесної Сотні Львівщини».

 

 

 

«Виставка розкриває нам певні сторінки того, що відбувалось 5-ть років тому. З одного боку ми бачимо вимір державний, а з іншого боку – вимір людський. Це люди, долі, наші з вами знайомі, колеги, яких ми можемо побачити на цих фотографіях, які є живі. Друга частина цієї виставки це фотографії, інформаційні матеріали присвячені нашим Героям Небесної Сотні, які є в нашій пам’яті. Ця виставка – це своєрідний «вінець» цілого року роботи департаменту культури ЛОДА і Львівського історичного музею на вшанування Героїв Небесної Сотні», – зазначив директор Львівського історичного музею Роман Чмелик.

 

 

Виставка «Герої Революції Гідності. Київ 2013 – 2014» складається із 38 фотографій, які відображають події Революції Гідності, її учасників.

 

 

Друга виставка, яка розміщена в Італійському подвір’ї історичного музею «Історії життя Героїв Небесної Сотні Львівщини» ілюструє події Революції Гідності, а також демонструє глядачам портрети та біографії Героїв Небесної Сотні Львівщини, світлини, що розповідають про їх життя від дитячих років до загибелі.

 

 

Стенди виставок були виготовлені упродовж року в межах проекту «День народження Героїв Небесної Сотні Львівщини» із залученням родин загиблих та експонувалися під час проведення заходів проекту в Музеї визвольної боротьби.

Фото – прес-служби  ЛОДА

За джерелом:

http://www.lviv.tv/news/lvivshhina/do-richnici-revolyuci%d1%97-gidnosti-u-lvivskomu-istorichnomu-muze%d1%97-vidkrili-tematichni-vistavki/

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *