До Міжнародного дня музики у Львівській області реалізували соціально – мистецький проект

Щорічно 1 жовтня відзначається Міжнародний день музики у світі, в т.ч. і на Львівщині.

З ініціативи департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА вже другий рік поспіль реалізовується соціально-мистецький проект, у межах якого передбачено проведення концертів для дітей та дорослих, які в силу життєвих обставин перебувають у спеціалізованих медичних, реабілітаційних та навчальних закладах Львівщини, що обмежує їх можливість вільного доступу ознайомлення з надбанням музичного мистецтва.

У спеціалізованих закладах Львівщини впродовж місяця відбуваються мистецькі заходи.

Днями учасники художньої самодіяльності народного дому села Вовчищовичі Мостиського району виступили з концертною програмою у Соціальному гуртожитку села Вовчищовичі.

 

 

Це заклад для тимчасового проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 15 до 18 років та осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років.

 

 

Інформуємо, що в межах соціально-мистецького проекту днями відбудеться концерт для дітей з порушенням розумового розвитку, що навчаються в КЗ ЛОР «Лопатинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів навчання» в Радехівському районі.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=39960

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *