До Міжнародного дня волонтера у Львові відбудеться Volunteer Fest

Починаючи з 2 до 5 грудня, з нагоди Міжнародного дня волонтера у різних містах України відбудеться Volunteer Fest.

У межах фестивалю відбудуться ярмарки, флешмоби, дискусійні клуби, живі бібліотеки, кіновечори та конкурси. Захід є частиною програми, організованої у межах Тижня Цілей сталого розвитку (1-8 грудня 2017 року) ООН в Україні.

Організатори – UN Volunteers, Американський дім (America House Kyiv), GoGlobal за підтримки Ukrainian Volunteer Service, AIESEC, Peace Corps та Мінмолодьспорту – мають на меті показати, що волонтерство є рушійною силою змін у країні. Волонтерський рух сприяє економічному росту та позитивно впливає на формування громадянського суспільства.

Під час Volunteer Fest українці зможуть більше дізнатися про вплив волонтерства на реалізацію громадської позиції, розвиток громади чи допомоги іншим, отримати професійний досвід та розвинути нові навички.

27 листопада стартував флешмоб #ivolunteer, долучитися до якого можна, опублікувавши у соцмережах свою історію волонтерства та розповісти, чому варто допомагати іншим, додавши #ivolunteer, #IVD2017 та #яволонтер.

Фестиваль відбудеться у різних містах України у центрах “Вікно в Америку” та в Американському домі, адреси за посиланням.

За додатковою інформацією звертатись до Анастасії Тюрменко – 0500686837 та Тетяни Кириленко 0509793596.

Афіша – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=32176

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *