До Львова завітали посланці Естонської академії безпеки та Рятувального департаменту Естонії.

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності прийняв делегацію з Естонії, щоб домовитися про підготовку саперів нового покоління.

 

 

На зустрічі делегацій пішла мова про реалізацію у Львові міжнародного проекту підготовки фахівців з гуманітарного розмінування „Support to the Ukrainian Emergency Situations Service with training in the field of humanitarian demining“ До складу делегації, яку очолив директор рятувального коледжу Естонської академії безпеки Айн Карафін, входять: головний фахівець з гуманітарного розмінування рятувального департаменту Арно Пугонен – керівник проекту, а також інструктори з гуманітарного розмінування Маргус Курвіц і Андо Піірсо.

 

 

Під час ділової зустрічі із в.о. ректора університету, професором Мирославом Ковалем гості обговорили основні етапи проекту підготовки курсантів, які навчаються в університеті за спеціалізацією «Інженерне забезпечення піротехнічних, саперних та вибухових робіт».

 

 

Ідучи в ногу з новітніми технологіями та методиками освітнього процесу, проект передбачає проведення трьох етапів теоретичного та практичного навчання курсантів за міжнародними стандартами гуманітарного розмінування (IMAS).

Слід зазначити, що такий проект реалізований у навчальному закладі вже вдруге, в рамках якого курсанти та викладачі зі Львова мають змогу переймати європейський досвід у даній сфері діяльності.

Фото – Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 

За джерелом:

https://www.facebook.com/ldubgd/photos/pcb.2158866510821897/2158866064155275/?type=3&theater

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *