До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у Львові презентували мобільний додаток

30 листопада з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом стартувала національна медійна кампанія «ВІЛ небезпечний, доки ти не знаєш про нього», у межах якої презентували спеціальний мобільний додаток.

Мобільний додаток – це онлайн-тест на ВІЛ, який допоможе кожному українцю визначити ризик бути інфікованим ВІЛ. Додаток сам підкаже вірогідність і направить у найближчий пункт тестування в реальному житті. Зазначимо, що тест є повністю конфіденційним.

 

 

«Основне наше завдання у День боротьби з ВІЛ/СНІДом покази те, що коли люди не знають про свій ВІЛ статус,  вони знаходяться у небезпеці. Ми розуміємо, що в часи технічного прогресу значна кількість осіб користується мобільними додатками. Тому ми розробили спеціальний додаток, за допомогою якого побачити всі доступні місця в УКраїні, де можна пройти швидкий тест на ВІЛ/СНІД», – зазначив керівник БО «БТ «Мережа» м. Львів» Дмитро Тигач.

 

 

Користуватися додатком не складно. Варто лише ввімкнути на телефоні програму для сцитування QR-коду, сцитати відповідний код, а далі на Вашому гаджеті з’явиться  спеціальний мобільний додаток. Зазначимо, що повноцінні версії додатку для користувачів Android та IOS з’являться найближчим часом.

 

 

«Мета акції – закликати людей пройти швийдкий тест на ВІЛ, і у разі, коли їхній статус – позитивний, вони змогли оперативно звернутися до медичних закладів та отримати відповідне лікування. Наша акція триватиме 3 дні» , – повідомив Микола Немчук, начальник відділу сімейної політики департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА.

 

 

Окрім того, Микола Немчук також розповів, що до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом завтра, 1 грудня, будівлю Львівської обласної державної адміністрації підсвітять червоним кольором.

У межах акції усі охочі пройшли тестування на ВІЛ з допомогою швидких тестів, долучитись до спеціальної фотозони. Також присутні переглянули фільм на тематику ВІЛ/СНІДу.

 

 

«ВІЛ небезпечний, доки ти не знаєш про нього» – лише кожен другий ВІЛ-позитивний українець знає про свій статус. Відтак, ми закликаємо кожного дізнаватись про свій статус, адже це наше право на здоров’я. Лише так епідемію ВІЛ в країні буде зупинено.

Акцію організували БО «БТ «Мережа» м. Львів» спільно з департаментом соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації.

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=32218

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *