Дні профілактики та раннього виявлення цукрового діабету завершаться на Львівщині 13 листопада

Упродовж двох тижнів медики активно закликали і закликають людей обстежитися на цукровий діабет – прийти до поліклініки й здати кров на цукор.

І робити це слід, кажуть лікарі, не лише під час таких от закликів, а регулярно, раз на рік. А особливо це корисно тим, кому за 40, адже в такому віці частіше хворіють на цукровий діабет.

“Тепер в області маємо 65 тисяч хворих на цукровий діабет, – каже Орест Петричка, завідувач інформаційно-аналітичного відділу Обласного ендокринологічного центру. – 11,5 тисячі хворих отримують інсулін, ще 35 тисяч – таблетки, всі решта – на дієті. Приблизно 700 осіб – діти, які хворіють і потребують замісної терапії інсуліном. Загалом за рік ми виявляємо приблизно 3,5 тисячі хворих на цукровий діабет, тобто людей, яким вперше встановлюємо діагноз. Торік ми виявили вперше цукровий діабет у 5 тисяч 700 осіб”.

Нагадаємо, що норма цукру крові залежить від того, за якою методикою роблять цей аналіз. За одною це – від 3,3 до 5,5 мілімоль на літр, за іншою – від 4 до 6,2 мілімоль на літр.

Автор – Ірина ШЕЛУПЕЦЬ

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:   
http://expres.ua/news/2017/11/11/271323-lvivskiy-oblasti-startuvaly-dni-profilaktyky-rannogo-vyyavlennya-cukrovogo

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *