Для громадськості організували семінар щодо супроводу людей з інвалідністю

Нині, 24 травня, для представників громадськості відбувся семінар на тему: «Правила комунікації та супроводу людей з інвалідністю».

Захід провів менеджер проекту «Inclusive friendly» ГО «Відчуй» Віталій Сергійчук у партнерстві з ГО «Інститут суспільних ініціатив» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

 

 

В межах семінару учасникам розповіли про те, як працювати із людьми, що мають інвалідність, як коректно звертатись до них, яким чином впливати на створення доступного простору тощо.

Представники громадськості обмінялись думками щодо індексу інклюзивності в Україні, зокрема у навчальних закладах та дитячих таборах.

Окрім того, порушили питання законодавчих ініціатив щодо адаптації простору для людей з інвалідністю та зосередили увагу на державних будівельних нормах, що дозволяють надати усім громадянам рівні можливості.

Довідково:

Такі семінари корисні і для червонохрестівців. Тим більше, що у психдиспансерах та у психлікарні створені і функціонують потужні первинні організації Червоного Хреста, де є відповідні кваліфіковані кадри психологів та психіатрів. Усвідомлюючи необхідність таких навчань, у Личаківській РО м. Львова ТЧХУ , наприклад, запланована серія бесід і семінар на осінь цього року з кола питань, які торкаються комунікації і догляду за людьми з інвалідністю.

Фото – прес-служби ТЧХУ

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=36530

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *