Для вихованців НРЦ «Джерело» організували перші інклюзивні канікули

Інформ – агенція zaxid.net поінформувала читачів  про те, куди пішли пожертви від благодійного забігу «Переможці», який днями відбувся у Києві в рамках марафону.

У повідомленні йде мова про те, що у навчально – реабілітаційному центрі «Джерело» з 1 по 3 листопада відбуватимуться на ці кошти інклюзивні канікули, під час яких для десяти вихованців центру та двадцяти учнів львівської школи №98 організують різноманітні розваги, ігри та смачні перекуси. Як повідомили в НРЦ «Джерело», на організацію канікул витратили понад 21 тис. грн, зібрані під час благодійного марафону «Переможці».

Учасники Фандрейзинг Марафону в рамках Wizz Air Kyiv City Marathon 2017, який відбувся 8 жовтня у Києві, подолали дистанції у 5, 10, 21 та 42 км. Завдяки цьому було зібрано понад 21 тис. грн, які, за інформацію НРЦ «Джерело», і витратили на підготовку інклюзвних канкул.

«Впродовж трьох днів двадцять учнів львівської школи № 98 та десять вихованців реабілітаційного центру «Джерело» матимуть веселі розваги, спортивні ігри, перекуси, обіди та похід в кіно. Перші спільні канікули організують та проведуть команда фахівців Центру разом з аніматорами і волонтерами», – йдеться у повідомленні НРЦ «Джерело».

Таким чином в НРЦ «Джерело» хочуть започаткувати традицію спільних інклюзивних канікул, під час якого діти зможуть весело провести час. Також завдяки подібним заходам хочуть виховати нове покоління волонтерів та просто толерантних людей.

Довідково:

 Сподіваємося, що й повідомлення про витрати, зібрані на аналогічному марафоні у Львові, що відбувся 29 жовтня, також незабаром будуть опубліковані.

Фото – www.zaxid.net

За джерелом:

https://zaxid.net/dlya_vihovantsiv_nrts_dzherelo_organizuvali_pershi_inklyuzivni_kanikuli_n1440427

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *