Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА очолив Орест Чемерис

Сьогодні, 17 квітня, колективу представили новопризначеного директора Департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ореста Чемериса.

Нового керівника представив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко.

Заступник голови обласної адміністрації привітав Ореста Чемериса з призначенням на посаду та наголосив на важливості його роботи у час боротьби із пандемією та реформування медицини.

«Фаховість та досвід нового очільника департаменту як ніколи підсилить нашу роботу в напрямі розвитку медицини регіону. Охорона здоров’я – завжди була і буде в пріоритеті нашої роботи. Адже кожен мешканець має отримувати кваліфіковану та якісну медичну допомогу, а професія медика має бути високооплачуваною та престижною. Перед керівником департаменту зараз стоїть багато викликів, але я впевнений, що згуртованою командою нам вдасться досягти поставлених цілей», – наголосив Іван Собко.

Зі свого боку Орест Чемерис подякував за надану довіру та висловив упевненість у плідній співпраці.

Довідково:

Переможцем конкурсного відбору на посаду директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації став Орест Чемерис.

На конкурсі він здобув загалом 9,6 балів, інформує Leopolis.news.

Чемерис Орест Мирославович — кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургії № 1, – заступник декана факультету іноземних студентів ЛНМУ ім. Данила Галицького.

Фото – прес-служби ЛОДА  та  Leopolis.news.

За джерелами:

https://wz.lviv.ua/news/409095-peremozhtsem-konkursu-na-posadu-dyrektora-departamentu-okhorony-zdorovia-lvivskoi-oda-stav-orest-chemerys

http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/9276.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *