День Червоного Хреста у м. Новояворівську, що на Львівщині

Так історично склалося, що за межами Львова найкращий медико-соціальний центр Червоного Хреста відкрито у м. Новояворівську.

21 травня у м. Новояворівську відбувся День Товариства Червоного Хреста України.

 

 

З цієї нагоди сюди прибув голова Львівської ОО ТЧХУ Валентин Мойсеєнко. Зустрічали його Надія Абрамчук, діюча голова Новояворівської МО ТЧХУ та Іванна Солдатова, екс-голова цієї організації, котра зараз на заслуженому відпочинку і є водночас волонтером Служби розшуку Львівської ОО ТЧХУ.

 

 

У цей день Валентин Анісімович видав ваучери двом двійнятам, – Олександрі і Дарії Данильченко, – дітям воїна, що повернувся контуженим із зони збройного конфлікту на сході України і від бойових ран невдовзі пішов із життя.

 

 

Крім того, мати двійнят Яна Василівна, змогла у Банку речей Червоного Хреста підібрати для дітей необхідні обнови.

 

 

Під час Всеукраїнської акції “Місяць Червоного Хреста” місцеві благодійники позносили у Банк речей і взуття, і одяг, і ранці та іграшки для дітей. Підопічні Новояворівської МО ТЧХУ мають тепер змогу поповнити свій гардероб.

 

 

Олександра та Даринка Данильченки також підібрали собі іграшки, які їм дуже сподобалися.

 

 

Дружить Червоний Хрест у місті Новояворівську з місцевими школами. Крім традиційних зв”язків, з ними налагоджено і функціонує фітогурток. У ньому беруть участь учні 8-в класу ЗСШ-1 та 9-б і 9-г класів із ЗСШ-2. Натхненник і організатор гуртка – вчителька біології Діана Станіславівна Боніжко.

 

 

З весни до осені юні натуралісти, разом з учителькою Діаною Станіславівною і головою міської організації Червоного Хреста Надією Василівною збирають лікарські трави. Допомагає їм у цьому безсмертна книга видатного лікаря і громадського діяча Юрія Липи “Зелена аптека під ногами”.

 

 

Про свій гурток дуже цікаво розповіли Софійка Маланчук та Владислав Пішко. Після закінчення школи вони, можливо, знайдуть себе у фармакології.

 

 

День Червоного Хреста у м. Новояворівську був присвячений закінченню “Місяця” благодійності ТЧХУ та 101-й річниці заснування Товариства.

Фото – автора
Ірина Апостолюк,
голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ,
членкиня Правління Львівської обласної організаці ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *