День у день Львівська ОО ТЧХУ піклується своїми підопічними

На своїй сторінці у соцмережі Facebook волонтери і медичні сестри ЛОО ТЧХУ повідомляють, що продовжують і далі піклуватися про підопічних.

Медсестри Червоного Хреста та волонтери Загону швидкого реагування «ГОРС» доставили вчора, 14 квітня, ліки, гігієнічні та продуктові набори для підопічних Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.


В кожен пакунок були вкладені листівки з порадами для старших людей, як діяти під час карантину та інформаційні матеріали Служби розшуку ТЧХУ. Підопічні Червоного Хреста – це здебільшого самотні старші люди, колишні в’язні фашистських концтаборів, репресовані Сталінським режимом.

Раніше вони були частими відвідувачами медико-соціального центру ЛОО ТЧХУ, заходів із психосоціальної підтримки, а зараз спілкування перейшло у дистанційний формат, щоб старші люди не наражалися на небезпеку, залишалися вдома і відчували підтримку та опіку Червоного Хреста Львівщини.

Підопічні телефонували у офіс Червоного Хреста і дякували за турботу, особливо пораділи пасочкам, бо мають тепер трішки Великоднього свята вдома.

Фото – Львівської ОО ТЧХУ

За джерелом:

http://lviv-redcross.at.ua/blog/2020-04-15-19170

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *