День учителя сьогодні святкують в Україні

Традиційно, у першу неділю жовтня, в Україні святкують День працівників освіти.

З професійним святом освітян привітали Президент України Петро Порошенко та Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман .

“Невтомна праця українського вчителя формує наше майбутнє – прогресивну, освічену, успішну молодь, яка так само створює і розвиває успішну та сучасну європейську Україну. Вітаю українських освітян з професійним святом!” – написав Петро Порошенко.

Зауважимо, щорічно 5 жовтня в понад 100 країнах світу відзначається день вчителя, який був заснований в 1994 році як Всесвітній день вчителя (World Teaches ‘Day). Це професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти – день, у який відзначаються роль і заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їхній неоціненний внесок у розвиток суспільства.

В Україні це свято перенесли на неділю, 7 жовтня, що дасть можливість організувати у театрах урочисті засідання, нагородження кращих педагогів державними і громадськими відзнаками, порадувати педагогів концертами видатних естрадно-музичних гуртів та сольних виконавців уюблених пісень.

 

 

На сьогодні в українському освітньому секторі працює близько 850 тис. педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і керівників. Вони займаються з 1,3 млн дошкільників, навчають 3,9 млн школярів і близько 3 млн студентів.

 

 

Серед цієї потужної армії майстрів педагогічної науки сумлінно трудяться вже котрий рік поспіль на педагогічній ниві працівники Львівської середньої загальноосвітньої санаторної школи-інтернат №1 І-ІІІ ст.. ім. Б-І.Антонича, де вчаться і проходять реабілітацію діти з вродженими вадами серця.

 

 

Учні з нагоди свята випустили спеціальну стінну газету з теплими привітаннями для своїх наставників.

 

 

Кожному вчителеві на ознаменування свята батьківський комітет випускних класів закупив  троянди.

 

 

Квіти освітянам вручали кращі учні школи-інтернату, котрі складають гордість навчального закладу. Учитель музики Роман Миколайович Біць разом зі своїми вихованцями організував озвучення свята, а вихователь Ірина Ігорівна Воробець розробила сценарій і організувала привітання всіх вчителів і вихователів навчального закладу, і кожного зокрема у цей знаменний день.

 

 

Щоб був святковий настрій для всіх, потурбувалися учні з радіовузла, які на всю школу включили трансляцію популярної музики, присвячену освітянам. Привітання звучали не тільки у вестибюлі школи, але й у кожному класі.

 

 

Свято у навчальному закладі відбулося 5 жовтня, напередодні Дня Учителя в Україні.

 

Фото – автора і з відкритих джерел в Інтернеті

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *