День спортивних досягнень відбувся у Львівській загальноосвітній середній школі №63

У День спортивних досягнень, який відбувся 14 листопада у Львівській загальноосвітній середній школі  №63, усі юні чемпіони поділились із однокласниками своїми спортивними досягненнями.

 

 

За ініціативи Учнівського самоврядування відбулася виставка спортивних нагород: грамот, медалей, кубків за перемогу у різних, як міських, державних, так і міжнародних змаганнях та конкурсах.

 

 

Серед чемпіонських медалей і кубків є також нагороди Даниїла Матвійчука (на знімку – зліва), голови учнівської комісії зі спорту, екології та здорового способу життя, та його заступника – Тимура Кардаша (на знімку – справа). Обидва – юні активісти Червоного Хреста. Вони – учні 8 «В» класу.

 

 

«Побільше би таких учнів», – констатувала соціальний педагог Наталія Зеновіївна  Яківців, голова первинного осередку Товариства у школі, який територіально належать до Личаківської РО м. Львова ТЧХУ.

 

 

Соціальному педагогу Наталії Зеновіївні Яківців також сподобалася виставка. “Такий захід перед Зимовими Олімпійськими іграми 2018 р. дуже актуальний, – наголосила вона, – учні невдовзі зможуть побачити миротворчу силу спорту, яка на час Олімпіади в Південній Кореї, за рішенням Генеральної Асамблеї ООН, припинить військові дії по всій планеті”.

 

 

Школа пишається своїми учнями – спортсменами, котрі є заспівувачами у пропаганді здорового способу життя не тільки словом, але і ділом”, – підсумувала вчителька фізичного виховання Оксана Володимирівна Ткач.

 

 

Можливо тут, у цій школі, ростуть майбутні Олімпійські чемпіони України.

 

 

Побажаймо ж юним спортсменам нових успіхів на спортивному поприщі і вагомих перемог!

 

 

Нехай множаться їх чемпіонські медалі і кубки переможців!

 

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *