День працівника соціальної сфери України

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

В 2019 році День працівника соціальної сфери України припадає на 3 листопада.

Голова профспілки працівників соціальної сфери України Володимир Тьоткін у своєму привітанні зазначив: «Це свято по праву увійшло до життя нашого суспільства. Сьогодні ми говоримо слова вдячності людям, завдяки яким виконуються соціальні програми в нашій країні.

Важко переоцінити роль щоденної копіткої роботи, яку виконують добрі серцем і багаті душею люди, покликані проявити увагу, розділити чужий біль, допомогти, розрадити, підтримати в скрутний час та доповнити життя радісними хвилинами.

Ви сприймаєте проблеми і біди людей, як свої власні, приходите на допомогу тим, хто її потребує, віддаючи їм свою енергію, душевні сили і турботу.

Сердечно бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я,  щастя, радості, невичерпної життєвої енергії, і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!»

Фото – з відкритих джерел

За джерелом:

https://www.msp.gov.ua/news/17812.html

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *