День медичного працівника у Львівському обласному госпіталі інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи

Професійне свято медиків у Львівському обласному госпіталі інвалідів війни та репресованих ім. Юрія Липи пройшло на високому рівні.

 

Петро Федунь, в.о.генерального директора госпіталю відкрив урочисті збори з нагоди Дня медичного працівника. Він привітав присутніх зі святом, побажав міцного здоров’я і подальших успіхів у роботі.

 

 

Потім слово надали Ірині Апостолюк, члену правління Львівської ОО ТЧХУ, голові Личаківської РО м. Львова ТЧХУ. Ірина Федорівна не тільки привітала колектив госпіталю з професійним святом, але і вручила Петру Івановичу з нагоди Дня медика і 100-річчя ТЧХУ Подяку Львівської ОО ТЧХУ за його внесок у справи милосердя і зміцнення первинного осередку Товариства у медичному закладі, який він очолює кілька років поспіль.

 

 

“Нагорода, – сказала Ірина Федорівна, – яку вручаємо сьогодні Петру Івановичу, це заслуга його багатолітньої опіки над первиною організацією Товариства у госпіталі. Низький уклін вам за це і подяка від усієї червонохрестної громади Львівщини, шановний Петре Івановичу!”.

 

 

«Ця Подяка Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України – не лише моя особиста заслуга, але і всього нашого колективу, який розуміє всі складності даного моменту і робить все для того, щоб партнерські стосунки між нашими організаціями все більше міцніли і розвивалися», – сказав у подячному слові Петро Іванович.

 

 

Довідково:

Первинний осередок Червоного Хреста госпіталю вже багато років поспіль очолює медичний статистик  Ірина Дмитрівна Назарко (на знімку). Їй також вручена Подяка ЛОО ТЧХУ з нагоди Дня медика і 100-річчя ТЧХУ.  Вона ретельно веде документообіг, організовує благодійні акції, бере участь у проведенні Всеукраїнських місячникеів ТЧХУ. Нагадаємо, що первинна організація Червоного Хреста об’єднує в госпіталі 400 членів Товариства.

 КЗ ЛОР «Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи» є головним медичним закладом у Львівській області, що надає кваліфіковану, спеціалізовану, стаціонарну та поліклінічну лікувально-профілактичну допомогу  ветеранам війни та особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Госпіталь організовує та забезпечує надання високоспеціалізованої стаціонарної та лікарсько-консультативної медичної допомоги, здійснює функції організаційно – методичного центру медичного обслуговування ветеранів війни та учасників збройного конфлікту на сході України, що проживають на Львівщині.

(Докладніше див. – http://www.health-loda.gov.ua/files/gospinvdovidka.pdf ).

 Фото – Ірини Дзіклевич

Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *