День вишиванки – відсвяткували у Департаменті охорони здоров’я ЛОДА

 

 

ЗБЕРЕЖЕННЯ  НАЦІОНАЛЬНИХ  ЦІННОСТЕЙ.

День вишиванки – святкували 17 травня у Департаменті охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

Традиційно, кожного третього четверга травня, в Україні відзначають Всесвітній день вишиванки, яка є гордістю українського народу та символом етнічної приналежності кожного з нас до рідної землі та своєї історії.

 

 

До святкування долучились працівники департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. Свято не передбачає обов’язкових заходів, окрім одягання вишиванки. Подія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість.

 

 

Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Довідково:

 У Червоному Хреста Львівщини також люблять і шанують вишиванку. У Мостиській РО ТЧХУ, наприклад, разом із сільською бібліотекою в с. Хоросниця, заснували музей-світлицю вишиванки. Але на цей раз червонохрестівці участі у загальних святкуваннях – не брали. Причиною цьому – засідання Правління НК ТЧХУ у Києві, куди виїхало все керівництво. Воно відбулося 17 травня і було присвячене вирішенню ряду важливих проблем, в т.ч. і кадровим питанням. Докладніше про його рішення буде опубліковано незабаром на офіційному сайті ТЧХУ.

Фото – прес-служби ДОЗ ЛОДА

За джерелом:

http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/7065.html

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *